logo stalplast
  • polski
  • english
  • deutsch
  • русский
  • Український
  • român
  • العربية

Producent linii technologicznych dla przemysłu

Informacje

o firmie

linie do produkcji blachodachówki

INFORMACJE O FIRMIE

Firma P.P.H. STALPLAST s.c. została założona w 1975 r. Od ponad 25 lat firma specjalizujemy się w projektowaniu oraz budowie linii do produkcji blachy trapezowej, blachodachówki oraz linii technologicznych do produkcji rury konstrukcyjnej spawanej wzdłużnie okrągłej, kwadratowej i prostokątnej oraz kształtowników Z, C, sigma i nietypowych profili oraz innych specjalistycznych urządzeń technologicznych. Linie są wyposażone w najnowocześniejsze systemy sterowania i kontroli usprawniający proces produkcji oraz zapewniające najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Zajmujemy się również projektowaniem i budową całych kompletnych fabryk domów z elementów betonowych lub keramzytobetonowych. Zbudowane przez nas fabryki mogą wyprodukować nawet jeden dom dziennie (wszystkie ściany i stropy). Wykonują całe gotowe ściany, które po wysuszeniu przewozi się na plac budowy i zestawia jak „klocki Lego”. Ściany wyposażone są we wszystkie instalacje wewnątrz /instalacje elektryczne, wodne, gazowe, ogrzewanie/. Ściany są gładkie, nie trzeba ich tynkować.

W naszej ofercie, zależnie od indywidualnych potrzeb i wymagań Klientów, znajdują się pojedyncze maszyny, jak i całe linie technologiczne, połączone z kompleksowym doradztwem, obejmującym sposób ich usytuowania, a także dobór poszczególnych elementów. Każdy projekt poprzedzony jest dogłębną analizą niejednokrotnie unikalnych wymagań Klientów, która obejmuje m. in. analizę budynków w których maja być zainstalowane linie technologiczne i ich infrastruktury, oraz zapoznanie się z obecnymi i przyszłymi planami produkcyjnymi Klienta. Każde urządzenie objęte jest serwisem gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym.

Copyright © 2015 Stalplast. Realizacja: fotohtml.pl / aktru.pl